• اخذ نماد اعتماد الکترونیکی در مراحل پایانی است و به زودی در سایت قرار میگیرد
 • با خرید اینورترهای دیاکو نگران خدمات پس از فروش و تعمیرات نباشید.
 • کلیه اینورترها در هر کجای ایران که باشید رایگان ارسال می شود.
 • اینورترهای دیاکو دارای یکسال گارانتی کامل هستند.
 • کیفیت اینورترهای دیاکو بالاتر از نمونه های مشابه چینی است.
اخبار فروشگاه :

درباره گروه مهندسی دیاکو

در دیاکو گروهی از مهندسین با سابقه و متبحر در زمینه های الکترونیک، مخابرات، نرم افزار، مکانیک و فیزیک گرد هم آمده اند تا بتوانند خدمات حرفه ای در زمینه های مختلف مهندسی ارایه دهند. سابقه فعالیت حرفه ای برخی اعضای دیاکو بیش از 25 سال می باشد.

ما در دیاکو کیفیت و ارایه خدمات حرفه ای با هزینه مناسب را به عنوان شعار خود بر گزیده ایم. علاوه بر این ارایه خدمات پس از فروش به مشتریان خود را بخشی مهم و لاینفک از حرفه خود می دانیم.

در ادامه برخی از فعالیتهای گروه دیاکو را مشاهده می نمایید:

 • طراحی سیستمهای الکترونیک و الکترونیک صنعتی
  منابع تغذیه سوییچینگ ، مبدلهای DC/DC,AC/DC,DC/AC ، سیستمهای دیتا لاگر و اتوماسیون صنعتی، سیستمهای کنترل با کامپیوتر و کنترل شونده با نرم افزارهای موبایل، سیستمهای بیسیم ، سیستمهای تصویری، سیستمهای حفاظتی خاص، شبکه های داده صنعتی
 • طراحی و ساخت سیستمهای الکترواپتیک و لیزرالکترونیک :
  گروه دیاکو در این زمینه دارای سابقه کار و طراحی سیستمهایی از قبیل فاصله یابهای لیزری، سنسورهای مجاورتی مادون قرمز، آشکارسازهای مادون قرمز و لیزر، مدارات تغذیه و راه اندازی فلاش لامپ ، مدارات راه انداز پالسی و پیوسته لیزر دایود، سطح سنجی مخازن مواد مایع و ارتفاع سنجهای لیزری می باشد.
 • طراحی و ساخت پروژه های دانشجویی :
  فقط پروژه هایی که کیفیت و سطح کار برای دانشجو مهم است ، قابل طرح می باشد. در صورتیکه فقط انجام یک پروژه سریع و بدون رعایت نکات علمی و فنی و ارزان قیمت نیاز دارید، لطفا ما را انتخاب نکنید. در این رابطه پروژه هایی از قبیل دستگاه نمونه برداری از خاک و تعیین سطح سختی خاک ، سیستم اندازه گیری و مانیتورینگ شرایط محیطی، سیستم تشخیص و اجرای فرامین صوتی، گوشی صنعتی با توانایی حذف نویزهای محیط کار و ... انجام شده است.
 • تعمیر دستگاههای صنعتی-نظامی :
  گروه دیاکو در این زمینه نیز کارهای بزرگی هم از نظر کمیت و هم از نظر کیفیت در تعمیر دستگاههای صنعتی و نظامی انجام داده است. برخی از مهمترین زمینه ها عبارتند از: دستگاههای جوش و برش لیزری، دستگاههای جوش صنعتی، دستگاههای CNC، سیستمهای کنترل برق فشار قوی، اینورتر های متصل به شبکه و مستقل از شبکه و ...
 • همکاری در تبدیل ایده های مشتریان به محصول :
  گروه دیاکو به عنوان مشاوری امین و کاردان تا کنون چندین مورد از این نوع همکاری را در کارنامه خود ثبت نموده است. با توجه به تعهدی که به مشتریان خود داریم از ذکر عناوین این ایده ها معذوریم. همکاری در این زمینه به چند شکل امکان پذیر می باشد:
  1. همکاری در طراحی سیستمها طبق ایده مشتری و تحویل کلیه دانشهای فنی طراحی ، ساخت و تولید به مشتری.
  2. طراحی سیستم طبق ایده مشتری و ارایه فقط مدارک مورد نیاز ساخت به مشتری. در این حالت مشتری فقط می تواند سیستم طراحی شده را تولید نماید و دانش طراحی و ایجاد تغییرات در سیستم یا دستگاه به مشتری ارایه نمی شود.
  3. تولید دستگاه یا سیستم توسط گروه دیاکو به صورت انحصاری فقط برای مشتری.در این حالت کلیه مراحل طراحی و ساخت و تولید توسط گروه دیاکو انجام میشود و هیچگونه دانش فنی و مدارک ساختی به مشتری تحویل نمی‌شود.
  4. مشارکت در طراحی، ساخت و یا تولید بین مشتری و گروه دیاکو.
  لازم به ذکر است که در کلیه حالات قراردادی رسمی بین مشتری و گروه دیاکو منعقد می شود. گارانتی ،آموزش و خدمات پس از فروش نیز می توانند در قرارداد لحاظ شوند.
 • فروش قطعات و سیستم :
  با توجه به تجربه بالایی که در زمینه طراحی و تعمیر سیستمهای مختلف داریم، می توانیم قطعات و دستگاههای اصل و با کیفیت را از منابع معتبر برای شما فراهم نماییم.